Hodnotenie obchodu
4,9
Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek.
924 hodnotení
5
882x
4
24x
3
5x
2
2x
1
11x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Ochotná a príjemná komunikácia.
Sme radi, že ste boli spokojná s našou komunikáciou a že tovar dorazil včas. Tešíme sa na ďalší nákup!
dobrá komunikácia, rýchle dodanie
Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a tešíme sa, že sme Vám mohli poskytnúť kvalitnú službu.(:
+ Tovar vyborny senzacne jednanie atovar az k dveram odporucam nie je to moj prvy nakup a dufam ze ani posledny
Ďakujeme za vašu milú spätnú väzbu! Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu(:
VK
Věra Krajkovičová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
5.11.2024
Spokojná
KH
Kristína Hanuliaková
(Administrátor)
7.11.2024
To nás teší :)
TP
Terézia Péková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
2.11.2024
Som spokojná, dobrá komunikácia, rýchle odoslanie objednávky a jedinečné eko výrobky.
KH
Kristína Hanuliaková
(Administrátor)
6.11.2024
Ďakujeme velice za vaše milé slová :)
Rýchle vybavenie objednávky
Ďakujeme za vašu recenziu! Teší nás, že ste spokojní.
AN
Andrej Nagaj
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.10.2024
EP
Elena Považancová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.10.2024
BH
Blanka Horváthová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.10.2024
- Drahá doprava
- Neflexibilita
Doba je rychlá, proto vždy volím nejrychlejší platbu kartou. Dokončovala jsem objednávku, a tam, kde má většina internetových obchodů možnost "dokončit objednávku s povinností platby", je tady "zpět do obchodu". Ano, uznávám, moje nepozornost. A zpět na objednávku už mě to nepustilo. Čekala jsem následný email s možností platby kartou. Nepřišel. Až po víkendu mě paní kontaktovala telefonem. Vysvětlila jsem situaci a požádala o link na platbu kartou. 2x mě paní ujistila, že mi ho pošle a poslala IBAN.
Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie. Dúfame, že ste boli spokojná s tovarom a jeho doručením. Rýchla a pohodlná platba je pre nás dôležitá, a preto budeme pracovať na vylepšení tohto procesu. Veríme, že vaše ďalšie skúsenosti budú bez problémov.
ŠN
Štefan Novák
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
24.10.2024
Nakupoval som už viackrát a vždy so bol spokojný.
KH
Kristína Hanuliaková
(Administrátor)
7.11.2024
Keď je zákazník spokojný, o to viac aj my. Ďakujeme za podporu :)
JD
Jarmila Dobošová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.10.2024
VM
Veronika Mestická
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
22.10.2024
VK
Veronika Kukuckova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.10.2024
V e-shope nájdem vždy všetko, čo potrebuje môj vermikompostér. Občas požiadam aj o radu emailom.
KH
Kristína Hanuliaková
(Administrátor)
5.11.2024
Ďakujeme pekne za spätnú väzbu :) Neváhajte nás kontaktovať, sme radi keď sa zákazníci ku nám vracajú :)
IV
Ivan Verčík
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
21.10.2024
LL
Lenka Lenkova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
16.10.2024
MP
Miiada Plšková
Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek.
|
15.10.2024
Mne sa celkovo páči ich koncept kompostovania (+ poskytovanie rád) aj produktov. Zákaznícku obsluhu majú dobrú. Jedine čo cítim, že by ešte potrebovalo doladiť je distribúcia. Naposledy mi prišiel produkt kde bol obal poškodený a keďže išlo o dolomitový vápenec tak bol z toho veľký neporiadok lebo obsah vrecka sa vysypal do škatule. Inak vrelo odporúčam.
KH
Kristína Hanuliaková
(Administrátor)
7.11.2024
Ďakujeme za vaše hodnotenie :)
Aj vaša spätná väzba nám pomáha vylaďovať vzniknuté nedostatky, ktoré sa snažíme my spätne, inak riešiť. Krehkosť tovaru nás donútila pri distribúcii, baliť viac do plastu aj keď sa snažíme viac udržateľnejšie.
Zavratna rýchlosť dodania, tovar v poriadku
ďakujeme, že ste si našli čas na milé slová voči nám (:
Niet,čo riešiť majú tovar s ktorým som spokojná
Ak budete potrebovať čokoľvek v budúcnosti, neváhajte nás kontaktovať. (:
DH
Dagmar Halajová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
1.10.2024
Podľa môjho názoru je to dobrý obchod. Naposledy som síce dodaný tovar reklamovala ale predajca ma kontaktoval a vyriešilo sa to. To je podľa mňa férový prístup k zákazníkom. 🙂
KH
Kristína Hanuliaková
(Administrátor)
7.11.2024
Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Mrzia nás vzniknuté komplikácie. Veríme, že ste v konečnom dôsledku bola spokojná :)
